Вишевицька спеціальна школа Житомирської обласної ради

18 груд. 2023

Дозвілля дітей в рамках роботи Клубу вихідного дня!

Минулі вихідні були цікаві та насичені.
10 груд. 2023

Спеціальна Олімпіада

Спеціальна Олімпіада України робить усе для того, щоб показати нашому суспільству можливості та досягнення дітей з особливими потребами і як спортсменів, і як членів суспільства, надаючи їм постійну можливість вдосконалювати свою фізичну форму, проявляти мужність, отримувати відчуття радості та розділяти свої досягнення з членами суспільства.
7 груд. 2023

Незвичайні "Миколайчики"

Незвичайні "Миколайчики" - медична мобільна бригада УЗД Житомирського Червоного Хреста Товариства Червоного Хреста України завітали 6 грудня в наш заклад.
6 груд. 2023

"З вірою у ЗСУ і вищі сили".

Це була невигадана історія про наше сьогодення: про урок, перерваний повітряною тривогою, про нашу допомогу захисникам і про те, як святий Миколай здійснює бажання маленького хлопчика, який жде з війни брата...
5 груд. 2023

Напередодні Дня Святого Миколая

Напередодні Дня Святого Миколая наш заклад відвідали представники БО БФ Хелл фор Юкрейн під керівництвом Степана Асланяна.
21 лист. 2023

Круглий стіл "Територія Гідності і Свободи

Круглий стіл "Територія Гідності і Свободи" зібрав сьогодні учнів 8 - 10 класів, аби розкрити суть таких важливих понять, як людська гідність і свобода.
13 лист. 2023

Всесвітній день Доброти

Сьогодні відзначається Всесвітній день Доброти.
14 жовт. 2023

До школи завітали благодійники з релігійної громади "Церква Святої Трійці" ( м. Рівне) .

Середина жовтня тішить нас не лише погожими днями, а й теплими зустрічами. Напередодні вихідних до школи завітали благодійники з релігійної громади "Церква Святої Трійці" ( м. Рівне) .
13 жовт. 2023

Вітаємо переможців!!!

На центральному стадіоні "Полісся" в м. Житомирі відбувся спортивний фестиваль "Назустріч успіху" Спеціальної Олімпіади України з легкої атлетики.
11 жовт. 2023

Практикум з елементами тренінгу для учнів 10 класу

10 жовтня в світі відзначається День психічного здоров'я.