Вишевицька спеціальна школа Житомирської обласної ради

21 груд. 2021

Подарунки можна умовно поділити на категорії :"потрібні", "омріяні", "сюрприз"...

Вихідними днями до нас прибули а точніше сказати, примчали гості - Аланіа Константине Мерабієвич та представники автомобільних клубів Bens of Ukraine, Acura Honda club, Audi club ua, CC Crew, Tireshop.
20 груд. 2021

Свято триває!

Довгоочікуване Свято Миколая розтягнулось в нашій школі на чотири дні!
19 груд. 2021

Один Миколай добре, а два - краще!

30 лист. 2021

Фестиваль шкільних талантів "Крок до зірок".

В останній день осені в школи традиційно відгриміли фанфари традиційного фестивалю шкільних талантів "Крок до зірок".
26 лист. 2021

Урок - реквієм

Вшанували хвилиною мовчання померлих співвітчизників, запалили свічки Пам'яті, як пересторогу, щоб більше цього не повторилося.
18 лист. 2021

А ми отримали нагороди!!!

16 лист. 2021

Захід "Коронація слова",

Пізнавальним та інноваційним можна назвати захід "Коронація слова", який пройшов сьогодні в нашій школі.
13 жовт. 2021

"Козацькі викрутаси"

Захід повністю відповідав своїй назві!
1 жовт. 2021

Вітання з днем Вчителя

У цей святковий день, ми бажаємо вам злагоди в душі та успіхів на роботі.
30 вер. 2021

" Як зацікавити дитину читанням у час цифрових технологій".

Цей захід був приурочений Всеукраїнському дню бібліотек і зібрав у шкільній бібліотеці активних читачів і шанувальників традиційного читання.