Інтерактивна вікторина "Мандрівка Україною "

23 січ. 2024
Інтерактивна вікторина "Мандрівка Україною " зібрала в актовому залі учнів 5 - 10 класів, які залюбки долучились до творчої гри, під час якої не лише могли проявити свої знання з географії, історії, літератури, музичного мистецтва України.

Вчора, на жаль, через повітряну тривогу нам не вдалося провести ще один захід, присвячений Дню Соборності України, тож сьогодні після уроків надолужили згаяне.
Інтерактивна вікторина "Мандрівка Україною " зібрала в актовому залі учнів 5 - 10 класів, які залюбки долучились до творчої гри, під час якої не лише могли проявити свої знання з географії, історії, літератури, музичного мистецтва України, а й дізнатися чимало нового і захоплюючого про нашу рідну землю, її обласні центри, пам'ятки культури та архітектури, звичаї, регіональні особливості.
На закінчення зустрічі всі могли поділитися враженнями від пізнавальної гри - мандрівки. Якщо узагальнити відповіді дітей, то це було захоплення і гордість за нашу країну, її минувшину і сьогодення, а ще спільне бажання : після війни об'їхати всю Україну, щоб побачити всі її принади наживо!

На зображенні може бути: 11 людей та текст

На зображенні може бути: 6 людей, люди навчаються, телевізор та текст