16 лют. 2024

День маленького спортсмена "Здорова дитина – щаслива родина – міцна Україна".

26 зовсім юних 7-річних спортсменів Спеціальної Олімпіади України, серед яких і наші вихованці, сміялись, обіймались, пізнавали один одного, раділи один за одного, змагаючись в ігрових вправах і конкурсах.
16 лют. 2024

Флешмоб до Дня єднання

Сьогодні в школі пройшов флешмоб до Дня єднання.
14 лют. 2024

День Святого Валентина

День Святого Валентина - це день аби ще раз нагадати дітям про дружбу, про любов, про людяність.
8 лют. 2024

Сьогодні був надзвичайний день!

До школи завітала наша давня знайома, волонтерка і меценатка - Олєчка Лукащук з командою.
6 лют. 2024

День безпечного Інтернету

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій.
25 січ. 2024

Тренінгове заняття «Бути собою»

25 січня психологічною службою школи було проведене тренінгове заняття «Бути собою»...
25 січ. 2024

ПРОФІЛАКТИКА ГРИПУ ТА ГРВІ

23 січ. 2024

Інтерактивна вікторина "Мандрівка Україною "

Інтерактивна вікторина "Мандрівка Україною " зібрала в актовому залі учнів 5 - 10 класів, які залюбки долучились до творчої гри, під час якої не лише могли проявити свої знання з географії, історії, літератури, музичного мистецтва України.
19 груд. 2023

Є люди, які беруть на себе місію підтримки дітей з особливими освітніми потребами.

Дуже приємно, що в наш непростий час є люди, які беруть на себе місію підтримки дітей з особливими освітніми потребами, покращуючи їх побут та проживання в умовах пансіону.
18 груд. 2023

Дозвілля дітей в рамках роботи Клубу вихідного дня!

Минулі вихідні були цікаві та насичені.