25 бер. 2021

Практичний етап проекту "Смачний улюбленець народу" триває

Практичний етап проекту "Смачний улюбленець народу" триває. Учасники проекту вирішили провести канікули з користю і завітати на майстер клас з приготування борщу у печі до своєї наставниці, виховательки Горобенко Л. М.
23 бер. 2021

«Заговори, щоб я тебе побачив»

Протягом навчального року в школі успішно реалізується корекційно - розвитковий творчий проект "Заговори, щоб я тебе побачив".
18 бер. 2021

Відбувся перший етап чергових загальношкільних змагань з шашок та настільного тенісу.

У понеділок, 15 березня, відбувся перший етап чергових загальношкільних змагань з шашок та настільного тенісу.
15 бер. 2021

Гурткова робота є важливою формою виховної роботи в школі.

15 бер. 2021

Презентація ще одного учнівського проекту

Під керівництвом вихователя С.М.Мартинюк учні 4-б класу дізнались про обряд закликання весни :вчили веснянки, гаївки, заклички.
12 бер. 2021

Сьогодні стартував третій етап учнівського культурологічного проекту "Смачний улюбленець народу".

Сьогодні було практичне заняття з приготування борщу.
9 бер. 2021

Славне ім’я Кобзаря стало символом нації

Сьогодні минає 207 років від дня народження нашого національного пророка, невмирущого генія слова, поета, драматурга, художника, політичного та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.
8 бер. 2021

Майстер клас по виготовленню символів Жіночого дня

Справжній майстер клас по виготовленню символів Жіночого дня - тюльпанів влаштували для дітей напередодні свята, волонтери з м. Житомира.
5 бер. 2021

Учнівський проект учнів 8 класу "Українське намисто. Прикраса і оберіг"

Колектив школи давно і успішно використовує проектні технології в навчально - виховному процесі. Практичні напрацювання підтверджують, що використання методу проектів у роботі спеціального закладу освіти є дієвим, перспективним, доцільним і результативним.
4 бер. 2021

Жіноче весняне свято

Весна… З її приходом усе навкруги оживає, радіє, співає.