16 січ. 2018

16 січня до нас в школу завітали гості

16 січня до нашої школи завітали представники американської християнської організації "Мастер місія". Більше 14 років вони займаються благодійницькою діяльністю на території України. Нашу школу вони відвідали вже вдруге. Гості привітали дітей з Новорічними та Різдвяними святами і вручили персональні подарунки.
16 січ. 2018

Спецсемінар

11 січня в школі пройшов спецсемінар на тему «Роль особистості вчителя у розвитку життєвої компетентності учнів як необхідної умови соціалізації особистості в громадському суспільстві»
12 січ. 2018