Мова навчання: УКРАЇНСЬКА.

Територія обслуговування: за спеціальними закладами загальної середньої освіти територія обслуговування не закріплюється (Закон України "Про повну загальну середню освітУ").

Проєктна потужність: 120 (базова початкова школа - 44, середня школа - 76). Контингент здобувачів освіти станом на  01.09.2020 - 70 учнів. Кількість класів - 7.

Плата за навчання: Держава гарантує усім громадянам України та іншим особам, які перебувають в Україні на законних підставах, а також кожній дитині незалежно від підстав її перебування в Україні на безоплатне здобуття повної загальної середньої освіти відповідно до стандвртів освіти. (Закон України "Про освіту").

Здобуття загальної освіти та отримання корекційно-розвиткових послуг у державній та комунальній спеціальній школі учнями (вихованціями) здійснюється безоплатно за рахунок державного та місцевих бюджетів, коштів засновника (засновників), інших джерел, не заборонених законодавством. учні (вихованці) з чиисла дітей з інвалідністю користуються пільгами, встановленими законодавством для осіб з інвалідністю. (Положення про спеціальну школу).

Наявність гуртожитків та вільних місць у них, розмір плат за проживання: у закладі функціонує пансіон, який складається із 2 спальних корпусів. У 2020-2021 р. в пансіоні закладу проживає 70 вихованців.

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти: кількість споруд, майстерень, допоміжних приміщень: 2 навчально-спальні корпуси, 10 класних кімнат, 16 спалень, 5 ігрових кімнат, сенсорна кімната, кабінет психолога, бібліотека, кабінет лікувальної фізкультури, кабінет логопеда, 3 майстерні, школа має їдальню (120 посадкових місць), гімнастичну залу, актову залу; душові кімнати, медпункт (2 кімнати, ізолятора, стоматологічний кабінет, процедурний кабінет, який має обладнання для проведення фізіотерапевтичних процедур), гараж, підсобні споруди (7 складів, погріб).

ІКТ: 2 комп'ютерні класи - 5 стаціонарних комп'ютерів та 20 ноутбуків, принтери - 6 од., ламінатори - 1 од., інтерактивна дошка - 1 од., телевізори - 5 од.,

Наявність транспорту - 4 одиниці ранспорту: ГАЗ 33023, ГАЗ 4301, Трактор Т40, мотоблок.

Заклад освіти підключено до локальної мережі Internet.

Забезпечено проточною холодною та гарячою водою (навчально-спальні корпуси, медпункт, приміщення їдальні).

Забезпечено внутрішніми туалетами та зовнішнім туалетом, кімнатами гігієни в пансіоні закладу.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами: Заклад розташований в пристосованих приміщеннях. Освітнє середовище обладнане відповідно до вимог чинного законодавства, враховуючи архітектурну специфіку будівель та потреби здобувачів освіти. усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочий стіл падає ліворуч. при оздобленні навчальних приміщень враховані такі вимоги: стіни світлих тонів; стелі, віконні рами - білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по равень  у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно-тепловий режи. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та індивідуальним омобливостям дітей, враховується специфіка навчально-виховного процесу.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

В наявності пандус до корпусу №1.