17 вер. 2021

Участь у Дні спорту

16 вересня учні нашої школи відвідали КУ "Вишевицький ліцей", де стали учасниками Дня спорту.
17 вер. 2021

День фізичної культури і спорту України.

Традиційно у другу суботу вересня відзначають День фізичної культури і спорту України.
11 вер. 2021

Обласний фестиваль дитячої творчості "Райдуга"

Запрошення на обласний фестиваль дитячої творчості "Райдуга"
7 вер. 2021

Хто сказав, що понеділок - тяжкий день?!

Просто у вас нема таких друзів, яких маємо ми в особі благодійників «Ecclesia Church» з Германії!
1 вер. 2021

Кличе вересень до школи!

Є восени такий день, коли школа наповнюється дитячим сміхом, пишними бантами, турботливо зав’язаними краватками, радісним хвилюванням та оазисами квітів...
18 черв. 2021

Участь нашої школи у Всеукраїнському Благодійному проекті Карітас Україна спільно з ТМ Mr. Proper.

Чистота, як запорука здоров'я та комфортного перебування в закладі,- одне з нагальних питань.
18 трав. 2021

Друзі з Рівного

Сьогодні до школи завітали добрі друзі з Рівного.
17 трав. 2021

Довгоочікуваний ярмарок

Довгоочікуваний ярмарок, як підсумок навчального року, знову влаштували для дітей благодійники Молодіжного руху "Будь вільним".
6 трав. 2021

"Вирощування мікрозелені в домашніх умовах"

Починаючи з цієї навчальної чверті, учні нашої школи успішно втілюють в життя практично - орієнтований проект "Вирощування мікрозелені в домашніх умовах".
30 квіт. 2021

"Великдень іде нам втіху несе!"

Для українців Великдень – основне річне свято. Воно пов’язано не тільки з Воскресінням Ісуса Христа, а і з воскресінням всієї природи.