23 лют. 2023

Чайна церемонія "На гостинах у Мавки"

Чайна церемонія "На гостинах у Мавки" зібрала сьогодні в шкільній бібліотеці прихильників Лесиного слова.
21 лют. 2023

Гра- вікторина для старшокласників "Ми знаємо українську мову".

З нагоди Міжнародного дня рідної мови в школі пройшла гра- вікторина для старшокласників "Ми знаємо українську мову".
20 лют. 2023

Акція «Ангели пам’яті»

Десята всесвітня «тиха» акція «Ангели пам’яті» із вшанування Героїв Небесної Сотні і усього Небесного воїнства відбулася 18-20 лютого в Україні та на кількох континентах.
20 лют. 2023

Набори заготовок смачних шоколадних панкейків

Цьогоріч в Україні відзначають Масницю, або ж Колодія, із 20 до 26 лютого.
17 лют. 2023

День спонтанного виявленння доброти

Сьогодні, у День спонтанного виявленння доброти, в школі пройшов захід для учнів 6 - 8 класів "Давайте вчитися дружити".
16 лют. 2023

Наша єдність

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки.
15 лют. 2023

Інтерактивна гра -конкурс до Дня святого Валентина

Завзято та натхненно учасники долали завдання на логіку, кмітливість, виконували и творчі завдання.
14 лют. 2023

Сьогодні до нас завітали гості

Спочатку було привітання від дітей, а потім ігрова програма з аніматорами та бульбашкове шоу.
11 лют. 2023

Майстер класи з виготовлення патріотичних валентинок "Крилате серце".

У темні часи, коли лихо намагається охопити весь світ, важливо зберігати всередині себе світлі почуття...
10 лют. 2023

Безпека дітей в інтернеті

7 лютого оголошено Міжнародним Днем безпечного Інтернету.