10 груд. 2023

Спеціальна Олімпіада

Спеціальна Олімпіада України робить усе для того, щоб показати нашому суспільству можливості та досягнення дітей з особливими потребами і як спортсменів, і як членів суспільства, надаючи їм постійну можливість вдосконалювати свою фізичну форму, проявляти мужність, отримувати відчуття радості та розділяти свої досягнення з членами суспільства.
7 груд. 2023

Незвичайні "Миколайчики"

Незвичайні "Миколайчики" - медична мобільна бригада УЗД Житомирського Червоного Хреста Товариства Червоного Хреста України завітали 6 грудня в наш заклад.
6 груд. 2023

"З вірою у ЗСУ і вищі сили".

Це була невигадана історія про наше сьогодення: про урок, перерваний повітряною тривогою, про нашу допомогу захисникам і про те, як святий Миколай здійснює бажання маленького хлопчика, який жде з війни брата...
5 груд. 2023

Напередодні Дня Святого Миколая

Напередодні Дня Святого Миколая наш заклад відвідали представники БО БФ Хелл фор Юкрейн під керівництвом Степана Асланяна.
21 лист. 2023

Круглий стіл "Територія Гідності і Свободи

Круглий стіл "Територія Гідності і Свободи" зібрав сьогодні учнів 8 - 10 класів, аби розкрити суть таких важливих понять, як людська гідність і свобода.
13 лист. 2023

Всесвітній день Доброти

Сьогодні відзначається Всесвітній день Доброти.
14 жовт. 2023

До школи завітали благодійники з релігійної громади "Церква Святої Трійці" ( м. Рівне) .

Середина жовтня тішить нас не лише погожими днями, а й теплими зустрічами. Напередодні вихідних до школи завітали благодійники з релігійної громади "Церква Святої Трійці" ( м. Рівне) .
13 жовт. 2023

Вітаємо переможців!!!

На центральному стадіоні "Полісся" в м. Житомирі відбувся спортивний фестиваль "Назустріч успіху" Спеціальної Олімпіади України з легкої атлетики.
11 жовт. 2023

Практикум з елементами тренінгу для учнів 10 класу

10 жовтня в світі відзначається День психічного здоров'я.
30 вер. 2023

Напередодні Дня захисника України

Напередодні Дня захисника України наш колектив долучився до сільської акції "Посилка вдячності моєму оборонцеві".