День безпечного Інтернету

6 лют. 2024
Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій.

6 лютого світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету.
З метою створення безпечного Інтернет простору для користувачів, наша школа долучилася до проведення заходів з нагоди цього дня.
Молодші школярі подивилися мультфільми про безпечне користування Інтернетом: «Нові корисні підказки. Увага! Інтернет!»
Учні 5 класу дізналися більше про Інтернет-культуру, пригадали правила Інтернет спілкування та дали обіцянки їх дотримуватись, а також познайомилися з цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами...
Для старших учнів школи проводилися відео-уроки на тему: «Інтернет - користь чи прихована небезпека» з метою ознайомлення учнів з правилами поведінки в Інтернеті. Учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті.
Проведені заходи дозволяють зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращої і більш безпечної онлайн - спільноти.

На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та текст

На зображенні може бути: 3 людини та текст