День Святого Валентина

14 лют. 2024
День Святого Валентина - це день аби ще раз нагадати дітям про дружбу, про любов, про людяність.

Ми завжди трактували це свято як день взаємної підтримки, лагідних слів, турботи.
Війна— не той час, коли доречні гучні гуляння, але зараз, як ніколи, діти потребують психологічного комфорту.
Тож гра - конкурс "Яка ти козачка? Який ти козак?" стала для них віддушиною у коловороті воєнних буднів. Захід пройшов у сховищі, яке сьогодні набрало ошатного вигляду. Очі дітей світились радістю, захопленню не було меж. Отже вони поповнили свій життєвий ресурс і покращили емоційне самопочуття, що є надважливим сьогодні.

На зображенні може бути: 6 людей

На зображенні може бути: 4 людини та текст