День маленького спортсмена "Здорова дитина – щаслива родина – міцна Україна".

16 лют. 2024
26 зовсім юних 7-річних спортсменів Спеціальної Олімпіади України, серед яких і наші вихованці, сміялись, обіймались, пізнавали один одного, раділи один за одного, змагаючись в ігрових вправах і конкурсах.

Сьогодні у Житомирі відбулося неймовірно яскраве спортивне свято – День маленького спортсмена "Здорова дитина – щаслива родина – міцна Україна".
У церемонії відкриття взяли участь керівники спорту області МОН України, директори спеціальних закладів, кращі вчителі Житомирської області.
Програма «Маленькі спортсмени» допомагає дітям із відхиленнями у розумовому розвитку стати більш розвинутими у фізичному, пізнавальному та соціальному планах.
Це вже другий захід з цієї програми, проведений СОУ в 2024 році. Ми й надалі будемо дуже активно залучати маленьких спортсменів і їхні родини до цієї програми, адже вона не тільки обумовлює розвиток дитини, але й пропонує дітям та їхнім батькам інструменти для спільних ігор та гармонійного розвитку.
Регіональний День «маленьких спортсменів» відбувся завдяки підтримці Освітнього фонду Інститут управління проєктами (PMIEF).

На зображенні може бути: 6 людей, люди грають у баскетбол та текст

На зображенні може бути: 8 людей та текст