Семінари, конференції, педради

Психолого-педагогічний семінар

Листопад

Тема: "Технології психолого-педагогічного супроводу дітей з аутизмом в освітньому просторі"

(доповідачі: Менько Н.В., Рубанчук О.Г., Дорощук І.М., Петрович В.В.)

1. Технології психолого педагогічного супроводу.

2. Технологія виявлення психологічного супроводу дитини, визначення її потреб для подальшого розроблення корекційно-розвивальної стратегії.

3. Технологія психопрофілактики як створення відповідних умов в закладі освіти з опорою на ресурси середовища.

4. Технологія системної корекційно-розвивальної роботи з дитиною з опорою на базові структури психологічної організації.

Лютий

Тема: "Особливі діти в закладі і в соціальному середовищі"

(доповідачі: Сташенко І.О., Люшенко Ю.М., Іванов О.І.)

1. Історичний екскурс в розвиток науки про розумову відсталість.

2.Розумова відсталість як психолого-педагогічна проблема.

3. Виділення різних форм розумової відсталості.

4. Гріпи розумової відсталості за ступенем інтелектуального порушення.

5. Сучасні підходи до організації процесу навчання дітей х помірними і тяжкими інтелектульними відхиленнями.

Квітень

Психолого-педагогічний семінар з елементами флеш-тренінгу "Вплив успіху вчителя на розвиток життєвої компетентності учнів".

(довідачі: Федоришина Н.В., Сафіна В.М., Маляренко П.М., Машталер В.О.)

Педагогічні читання

Жовтень

Проведення семінару-практикуму "Новий зміст освіти у закладі освіти в умовах розбудови Нової української школи".

(довідачі: Сташенко І.О.)

Березень

"Шляхи забезпечення взамо навчання учень-учень у парах змінного складу в освітньому процесі (Корнинський метод)".

(доповдачі: Сташенко І.О.)

СПЕЦСЕМІНАР

Листопад

ТЕМА:«Роль особистості вчителя у розвитку життєвої компетентності учнів як необхідної умови соціалізації особистості в громадському суспільстві»

1. Роль особистості вчителя у навчальному процесі: «Учитель реальний» - «Учитель ідеальний»     Петрович В.В.
  2. Життєва компетентність учнів.                                                                                                                 Стороженко Л.І.
  3. Соціалізація особистості в громадському суспільстві.                                                                          Пружко Т.М.
  4. Практична частина.                                                                                                                                   Федоришина Н.В.

Лютий

ТЕМА:«Психолого-педагогічні аспекти формування успішної особистості педагогашколи»

1. Психологічна гра «Стилі роботи».                                                                       Мартинюк С.М.
  2. Психологічний практикум «Модель вчителя».                                                   Фещенко Р.В.

Квітень

ТЕМА:«Інноваційні горизонти сучасного виховання»

1. Виховання підростаючого покоління, його особливості в сучасних умовах.    Карауш М.О.
  2. Сучасні виховні системи:
  • Виховна система О.А.Захаренка.                                                              Ковальчук О.П.
  • Виховна система українського коледжу ім. В.О.Сухомлинського.       Сафіна В.М.
  • Виховна система Великосорочинської школи-інтернату.                      Ефенберг Н.Ю.
  • Вальдорфська педагогіка.                                                                         Маляренко П.М.
  • Головна мета і завдання виховної роботи в нашій школі.                    Дорощук М.М.

ПЕДЧИТАННЯ

ЖОВТЕНЬ

Тема: «Роль національно-патріотичного виховання в становленні гармонійної особистості»

1. Актуальність національно-патріотичного виховання в школі.                                                                    Шевченко І.В.
  2. Роль національно-патріотичного виховання у формуванні духовного та морального світогляду школярів.  Лисенко А.П.
  3. Формування національно-патріотичних якостей учнів.                                                                             Корнієнко Т.П.

БЕРЕЗЕНЬ

Тема: «Створення умов для збереження здоров’я учнів закладу на основі використання здоров’язберігаючих технологій»

1. Здоров’язберігаючі технології у навчально-виховному процесі.                                                               Бондаренко С.Є.
  2. Здоров’язберігаючі технології в системі роботи класного керівника.                                                        Гнатюк Т.П.
  3. Здоров’язберігаючі технології на уроках інформатики в початкових класах.                                            Дорощук І.М.
  4. Педагогічні здоров’язберігаючі технології на уроках фізкультури.                                                           Люшенко Ю.М.