Методична робота

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ТЕМА ШКОЛИ: "СОЦІАЛІЗАЦІЯ ОСОБИСТОСТІ НА ЗАСАДАХ СТВОРЕННЯ СПРИЯТЛИВОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА В УМОВАХ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ".

МЕТА:"УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ КОЖНОГО ВЧИТЕЛЯ, ПІДВИЩЕННЯ НАУКОВО-ТЕОРЕТИЧНОГО Й ЗАГАЛЬНОКУЛЬТУРНОГО РІВНЯ, ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ, РОЗВИТОК ЇХ ТВОРЧОЇ ІНІЦІАТИКИ, ФОРМУВАННЯ В НИХ ГОТОВНОСТІ ДО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ, САМООСВІТИ, САМОРОЗВИТКУ.

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ: створення умов для постійного творчого й фахового зростання кожного педагога, забезпечення професійної самореалізації педагогічних працівників та утворення їхнього високого соціального статусу в суспільстві.

Загальні напрями в організації методичної роботи:

1. Підвищення педагогічної майстерності вчителів через оптимальну структуру науково-методичної роботи, удосконалення професійної компетентності кожного вчителя, розвитку їх творчої ініціативи.

2. Впровадження в освітній процес досягнень передового педагогічного досвіду. Інноваційних проектів, новітніх технологій і забезпечення їх практичної реалізації.

3. Забезпечення реалізації принципів гуманізації, демократизації та спрямованість процесу навчання на розвиток особистості учня. Встановлення пріоритету уроку як засобу соціалізації учнів.

4. Активізація видавничої діяльності вчителів та участь в інноваційній та дослідно-експериментальній роботі.

5. Підвищення ІКТ-компетентності педагогів з метою ефективної інформатизації освітнього процесу.