Методичне об'єднання 1

План роботи методичного об'єднання вихователів та вчителів початкових класів на 2019/2020 н.р.

1 засідання Вересень
1 Підсумки роботи МО за 2018/2019 н.р. Керівник МО
2 Затвердження плану роботи методичноо об'єднання на 2019/2020 н.р. Вибір секретаря. Керівник МО
3 Звіт та поради педагогів, що пройшли курси перепідготовки. Члени МО
4 Методичні рекомендації щодо ведення шкільної документації педагогами школи-інтернату Сташенко І.О.
2 засідання Листопад
1 Круглий стіл. Форми і методи виховання в учнів свідомої дисципліни і високої культури. Члени МО
2 Відвідування та обговорення виховної години вихователя 4 класу Ковальчук О.П. Члени МО
3 Доповідь на тему: "Форми і методи виховання в учнів свідомої дисципліни і високої культури поведінки". Ковальчук О.П.
4 Обговорення відкритого уроку. Члени МО
3 засідання Лютий
1 Спільна робота вихователя та класного керівника - основа успішного виховного впливу на особистість учня. Керівник МО
2 Доповідь. Активізація пізнавальної діяльності молодших школярів. Петрович В.В.
3 Відкритий урок з природознавства Петрович В.В.
4 Обговорення відкритого уроку Члени МО
5 Взаємовідвідування виховних заходів з метою обміну досвідом роботи протягом року Члени МО
4 засідання Березень
1 Стан реалізації принципу єдності навчання, виховання і розвитку особистості учня. Керівник МО
2 Завдання і зміст роботи з національного виховання учнів у спеціальному загальноосвітньому закладі. (Доповідь) Ефенберг Н.Ю.
3 Відкрита самопідготовка Ефенберг Н.Ю.
4 Обговорення відкритої самопідготовки членами методичного об'єднання Члени МО
5 засідання Квітень
1 Здоровий родинний мікроклімат і його вплив на формування особистості дитини. Члени МО
2 Розвиток мислення - запорука успіху у навчально-виховному процесі Руденко К.І.
3 Відкрита виховна годинаю Обговорення відкритого заходу членами МО Руденко К.І.
4 Звіт про виконання плану роботи методичного об'єднання вчителів та вихователів початкових класів на 2019/2020 н.р. Керівник МО

План роботи методичного об'єднання вчителів молодших класів на 2017-2018н.р.

1 засідання Вересень

1

Опрацювання інструктивно-методичних листів МОН України щодо початку нового навчального року та переходу на інклюзивну форму навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Заступник з НВР

2

Обговорення інструктивно-методичних матеріалів щодо втілення навчально-виховних програм у системі освіти дітей початкової школи з помірною розумовою відсталістю.

Заступник з НВР, кл.керівники

3

Ознайомлення з методичними рекомендаціями по оформленню шкільної документації.

4.

Підсумки роботи методоб’єднання за 2016/2017 н.рік.  Затвердження плану роботи МО на 2017/2018 н.р.

Керівник та члени МО

2 засідання Листопад

1

Активізація розумової діяльності учнів засобами дидактичної гри.

Корнієнко Т.П.

2

Відкритий урок природознавства у 2 класі.

3.

Принципи керування собою та учнівським колективом

Члени МО

4.

Психокорекційна робота з молодшими школярами.

3 засідання  Січень

1

Впровадження інформаційно-комунікативних технологій в роботі з дітьми-логопатами.

Іванов О.І.

2

Відкрите заняття з розвитку мовлення.

3.

Порушення взаємовідношень дитини та дорослого – перше джерело соціальної дезадаптації в суспільстві.

Шевченко І.В.

4.

Ступінь готовності учнів 1 класу до навчальної діяльності в школі.

4 засідання  Квітень

1.

Створення сприятливо-стимулюючих умов щодо розвитку особистості молодшого школяра.

Керівник, члени МО

2.

Відкритий урок української мови в 4 класі.

Петрович В.В.

3.

Ефективність інноваційних технологій у забезпеченні наступності дошкільної та початкової освіти.

Бондаренко С.Є.

4.

Рання професійна орієнтація як пошук сфери самоствердження школяра.

Члени МО