Методичне об"єднання 3

План роботи методичного об'єднання вихователів старших класів на 2019-2020 н.р.

1 засідання Вересень Відповідальний
1. Аналіз роботи кафедри вихователів за 2018/2019 н.р. Керівник кафедри
2. Опрацювання рекомендацій щодо планування виховної діяльності на 2019-2020 н.р.. Аналіз проблем виховання та пошук шляхів їх вирішення. Члени кафедри
3. затвердження плану роботи на 2019-2020 н.р.
2 засідання Листопад. Відповідальний
1. Рівень адаптації учнів 5 класу під час підготовки та виконання домашніх завдань. Луценко Н.О.
2. Відкрита самопідготовка у 5 класі.
3. Використання новітніх технологій у виховній роботі з дітьми з особливими потребами. Члени кафедри
3 засідання Січень - Березень Відповідальний
1. Організація системи профілактики правопорушень серед дітей та підлітків на основі гуманізації сучасної школи. Горобенко Л.М.
2. Виховання правової культури - шлях до побудови правової держави. Відкрита виховна година у 7 класі.
3. Психолого-педагогічні основи спілкування з дітьми. Члени кафедри
4. Форми та методи формування національної свідомості школярів з особливими освітніми потребами. Горобенко Л.М.
5. Відкритий виховний захід у 6 класі.
6.  Патріотичне виховання підлітків як соціально-педагогічна проблема сучасності.
4 засідання Квітень Відповідальний
1. Створення необхідних умов для фізичного розвитку школярів, збереження і зміцнення їх здоров'я. Люшенко Ю.М.
2. Відкрита спортивна година у 7 класі.
3. Оздоровчі вправи у режимі дня школи. Їх вплив на фізичний та інтелектуальний розвиток учня. (З досвіду роботи). Члени кафедри
5 засідання Травень. Відповідальний
1. Підсумки роботи меодичного об'єднання за 2019/2020 н.р. Проблеми і досягнення. Постановка завдань на наступний рік. Керівник кафедри, члени кафедри.

2.

"Живий мікрофон": "Новинки методичної та періодичної літератури, інтернет-інформація для вихователів".

План роботи методичного об’єднання вихователів старших класів на 2017-2018н.р.

1 засідання Вересень

1

Аналіз виховної роботи за 2016-2017 н.рік.

Кер. кафедри

2

Опрацювання рекомендацій щодо планування виховної діяльності на 2017-2018 н.р. Аналіз проблем виховання та пошук шляхів їх вирішення.

3.

Затвердження плану роботи методичного об’єднання на 2017-2018н.р.

2 засідання Листопад

1

Почерк майстра:«Адаптація 5-класників з особливими потребами до підготовки та виконання домашніх завдань».

Горобенко Л.М.

2

Відкрита самопідготовка у 5 класі.

3.

Вивчення особистості учнів за допомогою сучасної діагностики та тестування.

3 засідання  Лютий

1

Соціальна адаптація учнів старших класів до самостійного життя.

Руденко К.І.

2

Відкрита виховна година у 8 класі «Вибираємо майбутню професію».

3.

Система підготовки особистості до свідомого вибору професії.

4 засідання  Квітень

1.

Використання інформаційно-комунікативних технологій в системі виховання.

Бриндзя Н.Ю.

2.

Відкритий відео захід у 7 класі«Формування в учнів негативного ставлення до шкідливих звичок».

3.

Ефективність використання інформаційних технологій на виховних годинах.

5 засідання  Травень

1.

Аналіз роботи методичного об’єднання за 2017/2018 н.р. Проблеми і досягнення. Постановка завдань на наступний рік.

Керівник каф.., члени кафедри

2.

«Живий мікрофон»:«Новинки методичної та періодичної літератури, інтернтет-видань для вихователів».