Методичне об'єднання 2

План роботи методичного об'єднання вчителів старших класів на 2019-2020 н.р.

1 засідання Серпень Відповідальний
1. Ознайомлення членів МО з планом роботи на 2019/2020 н.р.. Розподіл обов'язків. Керівник МО
2. Ознайомлення та опрацювання нормативно-правових та інструктивно-методичних рекомендацій щодо організації нового навчального року. Сташенко І.О., члени МО
3. Аналіз навчальних програм для учнів 5-9 класів. Рекомендації щодо календарного та поурочного плануванню. Сташенко І.О., члени МО
4. Ведення шкільної документації та класного журналу. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Сташенко І.О.
5. Атестація та підвищення кваліфікації вчителів у 2109/2020 н.р. Сташенко І.О.
6. Складання графіку відкритих уроків учителів, позаурочних заходів з предмету, предметних тижнів. Сташенко І.О.
7. Рекомендації щодо організації самоосвітньої роботи. Затвердження індивідуальних тем самоосвіти вчителів. Сташенко І.О.
2 засідання Жовтень. Відповідальний
1. Ігрові технології - один із способів заохочення учнів до співпраці. Члени МО
2. Впровадження інноваційних технологій для роботи з дітьми. Члени МО
3. Доповідь на тему: "Індивідуальний та диференційований підходи у процесі трудового навчання як ефективна умова формування індивідуального стилю діяльності дітей." Дорощук І.М.
4. Відкритий урок з трудового навчання. Дорощук І.М.
5. Обговорення відкритого уроку. Члени Мо
3 засідання Листопад - Грудень Відповідальний
1. Круглий стіл. Проблеми соціальної адаптації учнів 5 класу. Члени МО
2. Розгляд та обговорення нових методик щодо роботи з дітьми. Члени М.О.
3. Доповідь на тему: "Формування індивідуального способу діяльності учнів на уроках трудового навчання". Фещенко Р.В.
4. Відкритий урок з трудового навчання. Фещенко Р.В.
5. Обговорення відкритого уроку. Члени МО
4 засідання Січень - Лютий Відповідальний
1. Аналіз результатів підсумкових контрольних робіт та диктантів за І семестр 2019/2020 н.р.. Обговорення підсумків за перший семестр. Сташенко І.О.
2. Технологія проведення інтегрованих уроків та ефективність їх застосування з метою реалізації навчально-виховної мети Члени МО
3. Доповідь на тему: "Математика - інструмент розв'язання життєвих проблем". Сташенко І.О.
4. Відкритий урок з математики. Сташенко І.О.
5. Обговорення відкритого уроку. Члени МО
6. Доповідь на тему: "Активізація розумової діяльності учнів у процесі навчання" Пружко Т.М.
7. Відкритий урок з математики. Пружко Т.М.
8. Обговорення відкритого уроку. Члени МО
5 засідання Березень-Квітень Відповідальний
1. Круглий стіл "Проблема комунікативного мовлення під час уроку - крок до соціалізації". Члени МО
2. Доповідь на тему: "Проектна технологія-модель особистісно зорієнтованого процесу трудового навчання". Стороженко Л.І.
3. Відкритий урок з трудового навчання Стороженко Л.І.
4. Обговорення відкритого уроку. Члени МО
5.  Доповідь на тему: "Розвиток пізнавальних інтересів учнів з особливими потребами на уроках географії та природознавства". Рубанчук О.Г.
6. Відкритий урок Рубанчук О.Г.
7. Обговорення відкритого уроку. Члени МО
6 засідання Травень Відповідальний
1. Використання комп'ютерних технологій на уроках. Члени МО
2. Аналіз результатів підсумкових контрольних робіт та диктантів за ІІ семестр 2019/2020 н.р. Сташенко І.О.
3. Аналіз результатів перевірки ведення класних журналів, поурочних планів, учнівських зошитів, особових справ. Сташенко І.О.
4. Самоаналіз власної діяльності та самоосвіта - реальні шляхи підвищення професійної майстерності педагога. Члени МО
5. Аналіз роботи МО за 2019/2020 н.р. Сташенко І.О.

6.

Пропозиції до плану роботи на наступний навчальний рік

Члени МО

План роботи методичного об'єднання вчителів старших класів на 2017-2018н.р.

1 засідання Вересень.Тема: Організація роботи МО у 2017/2018 н.р.

1

Аналіз роботи методоб’єднання за 2016-2017 н.р.  Затвердження плану роботи методоб’єднання на 2017/2018н.р.

Керівник та члени МО

2

Опрацювання нормативних документів та інструктивно-методичних матеріалів щодо вивчення навчальних предметів у 2017/2018 н.р.

3

Опрацювання та обговорення навчальних програм.

4.

Методичні рекомендації щодо організації діяльності учасників освітнього процесу під час реалізації науково-методичної проблеми.

5.

Розподіл обов’язків членів МО.

2 засідання Жовтень.  Тема: Формування мовної компетентності учнів середньої ланки.

1

Доповідь на тему «Розвиток усного і писемного мовлення в зв'язку з трудовою діяльністю учнів колекційної школи».

Сидоренко В.Г.

2

«Професійна майстерність». Прийоми процесу становлення мовної особистості старшокласників (з досвіду роботи).

3.

Відкритий урок з трудового навчання.

Сидоренко В.Г.

3 засідання  Грудень. Тема: Виховання патріотичної особистості

1

Доповідь на тему: «Розвиток пізнавальних інтересів учнів з особливими потребами на уроках географії та природознавства»

Рубанчук О.Г.

2

Відкритий урок з природознавства.

Рубанчук О.Г.

4.

«Професійна майстерність». Методи виховання патріотичної особистості підчас навчального процесу (з досвіду роботи).

Члени МО

4 засідання  Лютий. Тема: Підвищення якості освіти шляхом використання новітніх педагогічних підходів

1.

Доповідь на тему: «Інтеграція інтерактивних технологій на уроках української словесності».

Мартинюк С.М.

2.

Відкритий урок з мови.

Мартинюк С.М.

5.

«Професійна майстерність». Впровадження інтерактивних технологій навчання в навчальному процесі ( з досвіду роботи).

Члени МО

5 засідання  Квітень.Тема: Роль предметів, які вивчаються, в становленні особистості учня

1

Доповідь на тему: «Самостійна робота як шлях розвитку пізнавальної активності учнів на уроках української мови та літератури».

Гнатюк Т.П.

Відкритий урок з мови.

Гнатюк Т.П.

4.

«Професійна майстерність». «Роль предметів, які вивчаються, в становленні особистості учня».